TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCHNAJLEPSZA „CZWÓRKA”
Gdy w piątek 08.04.2011r, w Hali Widowiskowo- Sportowej odbywał się Puchar Polski w piłce siatkowej kobiet, w tym samym czasie w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbywał się Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu. W zawodach wzięło udział 8 zespołów z następujących szkół podstawowych: 4- opiekun p. Kamila Sikora, 6- opiekun p. Dorota Ciesielska, 11- opiekunowie: p. Aleksandra Mazurkiewicz i p. Beata Burzyńska. Między meczami zaproszone uczennice zwiedziły nasze gimnazjum. Najlepszymi okazały się siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 , II miejsce wywalczył II zespół z tej samej szkoły, a III z SP 11. Serdecznie gratulujemy! Najlepsze otrzymały medale ufundowane przez Radę Rodziców, a wszyscy uczestnicy turnieju nagrody- fundatorami których byli: DRUK- INTRO S.A i Drukarnia POZKAL- obie z Inowrocławia. Na ręce sponsorów, składamy gorące podziękowania.
Może któraś z dziewcząt pójdzie w ślady słynnych siatkarek „Muszynianki”?