JUBILEUSZOWY TURNIEJ TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ
JUBILEUSZOWY TURNIEJ TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJDnia 18 października br. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Turniej Trójek w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców z okazji Jubileuszu 25-lecia Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny: 2 żeńskie i 4 męskie. Wyniki tego turnieju przedstawiały się następująco:
Dziewczęta
I miejsce- Iza Czajkowska, Kinga Sucharska, Magda Zybała
II miejsce- Kinga Kieliszak, Natalia Lewandowska, Justyna Zbieranek

Chłopcy
I miejsce- Mikołaj Franczak, Damian Michalak, Dariusz Rzadkowalski
II miejsce- Piotr Dobrzyński, Sebastian Kowalski, Kacper Kanderski
III miejsce- Sławomir Ćwikliński, Filip Ligocki, Kacper Świątkowski, Bartek Stefański
IV miejsce- Mikołaj Falborski, Bartosz Gralak, Piotr Krysztofiak, Szymon Piórkowski,
Michał Sokołowski

Nagrody dla uczestniczącej w turnieju młodzieży ufundowali: Drukarnia DRUK- INTRO S.A., Drukarnia POZKAL Spółka z o.o., Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 2. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

Organizatorami rozgrywek były: Katarzyna Sytkow, Dorota Sadowska, Aleksandra Procek