TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Dodane przez dianas30 dnia Marzec 19 2018 20:03:51
W sobotę 17 marca w rąbińskiej sali gimnastycznej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu. W zawodach wzięły udział cztery zespoły ze Szkół Podstawowych ....
Treść rozszerzona
W sobotę 17 marca w rąbińskiej sali gimnastycznej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu. W zawodach wzięły udział cztery zespoły ze Szkół Podstawowych nr 4, 5, 8, 11. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Najlepsza okazała się "jedenastka", która bez straty seta pokonała wszystkie drużyny, II miejsce zajęła "czwórka", III- "ósemka", a my zajęliśmy czwarte. Na koniec, szkoły otrzymały puchary i dyplomy, zawodniczki medale, a najlepsze siatkarki odebrały nagrody ufundowane przez Drukarnię "Pozkal". Zawody poprowadziła i sędziowała p. Lidia Wieczorek. Serdecznie gratulujemy! Podziękowanie składamy Urzędowi Miasta, panu Arturowi Chęsemu oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji turnieju.